iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


10 dní (den první)

18. října 2014 v 20:28 | *WeirdUfo* |  Ostatní
Začínám s jedním z mála řetězáků, které mi přijdou zajímavé. Zadání pro dnešní den je Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem.


Už jsme se dlouho neviděly.. Stýská se ti po mně tak, jako mně po tobě? Pokud ano, tak už jsi na naše kamarádtví nejspíš taky zapomněla. Dřív jsme se vyržely smát hodiny v kuse, společně vymýšlely, jak se zalíbit klukům.. Tys mě očividně v tomhle směru hodně předběhla. Mám chuť ti říct, ať se probereš, ať se radši změníš zpátky v tu slušnou holčičku s copánky, která jde poprvé do kostela.. Vzpomínáš si na to? Byly jsme úplně stejné. Milovaly jsme Vexty, koně a stejného kluka.. To byl kámen úrazu, ale nakonec jsme to překonaly. Jenže ses změnila. A to v takové míře, že se přes to nepřenesu. Chováš se jak lehká holka a možná už jí i jsi. Chci ti říct, že Tě mám pořád moc ráda a že nelituju toho, že jsi byla mou nejlepší kamarádkou. Teď už to ale nijak nevrátím..


Moc dobře víš, že Tě nemám ráda. A ty mě taky ne, mám pravdu? Tak proč pořád hrajeme skvělé kamarádky? Tak často mě shazuješ a já předstírám, že mi to nevadí a že to považuju za vtip. Já taky nejsem andílek. Kdykoli můžu, ukážu ti, že jsem chytřejší. Vadí ti to? Promiň, jen se bráním. Nebudu lhát, nestojím o to, abychom byly kamarádky. Přála bych si jenom, abychom si přestaly vzájemně škodit. Jenže i když já přestanu, ty pokračuješ..


Rozhodla jsem se nebýt sprostá, takže se jen zeptám: Co si o sobě myslíš? Víš, jsi jeden z těch, kteří nemůžou projít po náměstí, aniž by se všem holkám v okolí dvaceti metrů zastavil dech.. Naučila jsem se Tě nemilovat, ale netušíš, jakou práci mi to dalo. Zkus se zamyslet nad tím, kolika z nás jsi už svým chováním ublížil. A kolika z nás by bylo líp, kdyby Tě nikdy nepoznaly..


Jak mám vědět, co si myslíš? Jsi na mě moc starý, ale já se do Tebe zamilovávám znova a znova, i když mi rozum říká něco úplně jiného. Coppak je normální chodit nějakou dobu s jednou ze sester a s druhou pak flirtovat? Myslela jsem, že mě pořád bereš jako tu malou holčičku, kterou jsi znával, ale teď si nějak nejsem jistá..


Jsem moc ráda, že Tě znám. Vím, že číst tenhle můj přecitlivělej dopis, by se ti moc nelíbilo, ale ty to stejně víš. Udělaly jsme si pár ošklivých věcí a obě jsme měly důvod se vzájemně nenávidět, ale už je to za náma. Jsi ta nejupřímnější osoba, kterou znám, jsi laskavá a umíš podpořit. Díky Tobě vidím, že věřit v Boha neznamená jen neustálé modlení a pokání. Děkuju Ti za všchno.


Ty moje slunko, mám Tě moc ráda. Jen mě teď celkem štve, že si na sebe neuděláme víc času. Je jasný, že to moc nejde, když bydlíš na druhý straně republiky.. Jsi nejlepší sestra na světě, lepší bych si nemohla přát!!


Jsi můj kamarád, se kterým si dokážu povídat téměř o čemkoliv. Možná to, že se směju tvým inteligentím vtipům vypadá, jako bych do tebe byla zamilovaná. Promiň, nejsem. Doufám, že na to zapomeneš..


V primě jste byla moje nejoblíbenější učitelka, potom jsem vás začala nesnášet kvůli vaší tendenci nás přesvědčovat o existenci Boha. A teď vás obdivuji jako člověka. Umíte nás zaujmout svým výkladem, ale zároveň k nám máte osobní přístup a to se mi líbí. Jste pro mě autoritou.


Tobě nevím jak začít.. Psala jsem Ti už tolikrát, avšak v době, kdy už sis to nemohla přečíst. Nechci, aby to vypadalo, že už jsem na Tebe zapomněla, ale vzpomínám si už jen na takové útržky... Na Tvůj smích, který nutil smát se taky, na Tvoje tvavé vlasy jako ovce a na to, že jsi nosila fialový šátek. Měla jsem Tě ráda. Mrzí mě, že jsem Tě neměla možnost poznat víc..


Jsi ten nejinteligentnější člověk, kterého jsem poznala. Máš sici svůj svět, ale zároveň stíháš ten náš rozebírat na atomy :) Můžu se na Tebe spolehnout, ale už si nemáme moc co říct. Však víš, co to způsobilo.. Jsou věci, které bych chtěla vrátit zpátky, ale to už se mně nepovede. Pořád jsi moje kamarádka, kterou obdivuju a mám ráda.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mel Mel | E-mail | Web | 19. října 2014 v 17:36 | Reagovat

Hmm.. Všimla jsem si, že píšeš lidem se kterými se zřejmě již nepotkáváš. A cítíš nejspíš i vinu.. Ví to? Vědí, že si tohle myslíš?
(Jinak děkuji za komentář pod mým článkem, potěšil mě :-). Pracuju na pokračování, tak doufám, že mi to vydrží :-))

2 *WeirdUfo* *WeirdUfo* | Web | 20. října 2014 v 6:41 | Reagovat

[1]: Nenazvala bych to přímo tak, že cítím vinu.. po některých mi je smutno a některé naopak vídám každý den. Většina z nich nic z toho neví.. Pochopitelně moje sestra ví, že ji mám moc ráda a ta slečna, se kterou se naopak nemáme příliš v oblibě, to ví taky
Děkuju za komentář :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama