iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


21.10.2014

21. října 2014 v 17:39 | *WeirdUfo* |  Deníček
Ahooj,
tak tu máme první zápisek do deníčku, snad nečekát nic moc osobního, jelikož to nemám v plánu (tak snad se můj mozek nezblázní).

Milý deníčku,
patřím k lidem, kteří si klidně přivstanou, jen když ráno nemusím spěchat. Dneska se mi kupodivu podařilo stihnout všechno tak rychle, že mi zbyl čas na česání. A myslím. že jsem si s tím opravdu vyhrála. Jen pro představu přidávám pár foteček (nekamarádím se s lakem na vlasy a fotila jsem až odpoledne, takže jsem trošku rozcuchaná ;) ).

A následovala škola. Mám pocit, že si můj mozek dal prázdniny a nějak se zapomněl vrátit, prože tohle už fakt nejde.. Uznávám, že moje známky jsou pořád ještě ucházející, ale soustředit se v hodinách?? Je to vůbec možný?

Nebudu vás unavovat zápisky typu "měli jsme matiku, pak byla čeština, kde jsem dostala jedničku", to by nemělo cenu ;) Ale jednu zajímavůstku mám...


Na naši školu letos přišel nový ředitel. Všichni jsme uvítali, že gymnázium nebude řídit homosexuální kuřák, ale slušně vyhlížející bývalý pracovník charity, otec tří dětí. I rozhovory v novinách s ním působily dobře, proto se každý už od prázdnin těšil na změny k lepšímu.
Změny opravdu přijdou, ale pochybuji, že je někdo ze studentů považuje za pozitivní. Náš milý ředitel totiž učí fyziku a matematiku a škola, kterou jsem si vybrala, se zaměřuje hlavně na jazyky. A pochopitelně náboženství a etiku. Tyto předměty mají být buď úplně zrušeny (etika) nebo částečně nahrazeny za fyziku a chemii. Ovšem takové gymnázium už v našem městě jedno je.
Naše maličká třída se proto rozhodla jednat. Sepsali jsme petici a s tou obešli několik dalších tříd. Nenašel se téměř nikdo, kdo by se odmítl podepsat.
Včera však přišla šokující zpráva: naší profesorce etiky hrozí vyhazov kvůli tomu, že údajně sepsala petici sama a nás jen využívá k jejímu šíření.
Prý ji udali nějací dva profesoři. Kdo to mohl být? Dvě furie fyzikářky, které stojí o hodiny navíc? Naše třídní, se kterou je paní profesorka kamarádka? Neupřímná učitelka češtiny, která si chce u ředitele šplhnout?
Zatím to nikdo z nás neví. Snažíme se nenápadně pokračovat ve sbírání podpisů, ale zároveň zjistit víc, aby nám naši bývalou třídní a nejoblíbenější učitelku nevyhodili.

A to fakt nekecám :D Jak z filmu, co?

-*WeirdUfo*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tannichika tannichika | 21. října 2014 v 19:54 | Reagovat

Ty účesy jsou fakt špica! Vždycky obdivuju všechny, co se svými vlasy dokáží udělat takové zázraky (já se zatím dopracovala jen k culíku :D)
Ohledně toho ředitele je to fakt síla, stejně tak tak petice. Holt lidská závist je nesmrtelná :-(

2 *WeirdUfo* *WeirdUfo* | Web | 22. října 2014 v 7:51 | Reagovat

[1]: od culíku se dostaneš k copánku a máš tohle ;-)
no mě to úplně dostalo, když nám to její dcera řekla :/ jsme škola známá tím, že studenti i učitelé mají vyšší morální hodnoty než obyčejný gympl, ale když to vidím, tak na tom zas tolik pravdy nebude..

3 Elie Elie | Web | 22. října 2014 v 14:18 | Reagovat

"Drama na gymplu" - nový filmový trhák! :D Tak to je škoda, že tam máte takový vztahy, ale snad se to vyřeší a ty předměty vám neodepíšou, takže držim palce.
Zajímalo by mě, jak dlouho takový účes trvá? :)

4 *WeirdUfo* *WeirdUfo* | Web | 22. října 2014 v 17:37 | Reagovat

[3]: mně cca pět až deset minut, ale pokud jsi nešikovnější než já (o čemž silně pochybuju), tak i dýl :) skoro nic na tom není, můžu se dát i foto návod, až budu mít čas :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama