iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


Jeden den, který bych ráda změnila

19. října 2014 v 16:11 | *WeirdUfo* |  TT
Ve svém životě je spousta věcí, které bych opravdu ráda změnila. Dřív jsem byla nesnesitelná.. Pokusím se to shrnout do takové kratší povídky. Myslím, že se z toho nedá nic moc pochopit, takže případné dotazy pište do komentů :D


Dívám se na sebe, jak si ráno maluju černé linky kolem očí a sčesávám vlasy na stranu. Málem bych na ten den zapomněla. Tenkrát už jsem upadala do deprese, ale byla jsem natolik v pořádku, abych si vystřelila ze své spolužačky. V té době jedné z nejlepších kamarádek.
Oblékla jsem si dokonce i černé tričko, aby Týna viděla, že se pokouším vypadat jako emo. Aha, takže to už je po TOM.
"Ahoj, Šárko," oslovím svou mladší verzi. Třináctiletá Šárka sebou trhne. Nevšímám si toho a pokračuju. "myslíš, že je to nutné? Čeho tím vlastně dosáhneš?"
Ona se vzpamatuje a s pohrdavým pohledem mi odpoví: "Vždyť na tom nezáleží? Je to maličkost, ne?"
Nevím, jestli se smát, nebo plakat. Opravdu jsem taková byla?
"Nemusíš to přece dělat. Ona se stejně jen urazí ještě víc a začne tě pomlouvat. To vážně chceš?"
"Mně na tom nezáleží.! Už mně nezáleží na ničem! Na nějaký debilní Týně, Kreténský škole, mý postavě a ani na mým životě! Proč tady vlastně ještě jsem? Už nechci žít!"
Trošku mě to zaskočí, ale nenechám se od svého já vyvést z míry. "Tak to řekni, chceš se zabít?" sledovala jsem, jak při slově zabít vykulila oči. "myslíš, že na tobě nikomu nezáleží? A co ségra? Co Silva? A naši? Ti všichni by pro tebe udělali první poslední! A je jich mnohem víc. Takže teď si okamžitě svlíkni to černý tričko a převleč se zpátky do svý oblíbený růžový košile. Nejsi sebevrah, nejsi emo, tak se tu neutápěj v sebelítosti."
Třináctiletá Šárka na mě chvilku vzdorovitě kouká. Pak se otočí na patě.. a k mému překvapení si obleče své milované barevné tričko a zaplete copy.
Teď už jen zjistit, jestli to mělo nějaký účinek i na můj společenský život..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama