iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


10 dní (den desátý)

2. listopadu 2014 v 20:19 | *WeirdUfo* |  Ostatní
Jedna zpověď.

Jedna zpověď? Co bych vám o sobě měla psát?
Prostě nějak začnu a uvidíme, co vznike..

Ahoj, jsem *WeirdUfo*. Nevím, proč jsem si vybrala zrovna tuhle přezdívku, když mě většina lidí považuje buď za naprostý průměr nebo psychopata. Proč psychpata? Je to docela dlouhý příběh, tak vám ho nějak shrnu do pár vět..
Před pár lety jsem měla úplně všechno, co jsem chtěla. Potom se stalo něco, co nás všechny šokovalo - zemřela holka, kterou jsme měli všichni rádi. Necelý měsíc nato moje prababička, která zastupovala pozici babičky. Začala jsem se utápět v sebelítosti a snažila se získat pozornost kamarádek. Došla jsem tak daleko, že jsem se řezala a psala naprostý debiloviny v podobě depresivních básniček a příběhů o smrti. Nakonec jsem si ani neuvědomovala, proč jsem to dělala. Teď jsem už asi rok a půl v pohodě, ale moje slohovky jsou pořád.. realistický. Ne vždy dopadnou dobře a proto si spousta lidí myslí, že mám pořád občas deprese.
Zas tak moc se nepletou.
Teď to ale řeším trochu jinak. Nevím co z toho je horší. Když mám depku, strašně žeru :D
Moje depky jsou většinou kvůli malichernostem typu postava, i když zas tak moc nevážím, škola, moje známky se obvykle pohybují mezi jedničkou a dvojkou, max trojka, a kamarádům. No to poslední zase souvisí s mou pověstnou sebelítostí..

Když je to zpověď, tak bych asi měla psát hlavně prohřešky, že? :)
Tak jo.. Jsem neskutečně urážlivá. Opravdu, opravdu hodně urážlivá. A náladová. Ráda lidi opravuju (momentálně se to snažím omezovat na minimum, ale občas mi to nejde). Mou závislostí je čokoláda. A taky je to hlavní důvod, proč nedokážu držet dietu. Nejspíš jsem i "marnivá" :D Nevím, jak to slovo napsat jinak, mám okno..
Málokdy dokončím to, co začnu, jsem líná ;)


Tak snad to stačí, už mě nic víc nenapadá.

*WeirdUfo*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama