iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


6.11.2014

6. listopadu 2014 v 18:05 | *WeirdUfo* |  Deníček
Přemýšlím a přemýšlím, co vám dneska napsat..
Mám strach z vlastních myšlenek. Proč psát povídku na to téma, na které bude? Tajemno mě pochopitelně přitahuje jako všechny ostatní, ale zároveň.. bojím se přesně toho, o čem budu psát. Občas je lepší nevědět. Lepší neznát cizí příběhy. Pravdivé příběhy teď už fanatických křesťanů. Některé okolnosti vás přinutí uvěřit v Boha.
Nebojte se - ta povídka rozhodně nebude o přesvědčování vás o pravdách víry, sama nejsem katolička. Možná se ale bude chvílemi v takovém prostředí odehrávat..
A dost! Už začni na normální téma!Dneska jsem opět vynechala tělocvik. Přehazka je pro mě noční můra a prvačky, které mě neznají a jsou na sport dobré, mi nahánějí hrůzu :D

AAAA!! Depka!
Hledám nové přátele. Pořád nové a nové. Vím něco o těch, kteří před pár lety byli také noví? Vidím fotku, kliknu na "To se mi líbí" a jedu dál. Možná si občas řeknu: "Ta už vypydá dospěle.." Nic víc.
Je vlastně někdo, komu jsem věřila už dávno a věřím mu i teď? Nebo ještě víc - přirostl mi za těch šetnáct let někdo k srdci? Dřív to byla Z., kterou jsem potřebovala k životu. Pak K., A., S., A., K., K. ... A mnoho a mnoho dalších. S kolika z nich se teď vlastně vídám?

Jasně, mám M., se kterou se znám od školky, jenže.. celou dobu jsme se jen znaly a i teď před ní mám tajemství. No, řekněte jí, že kluk, do kterýho se zamilovala, má rád jinou..

Těším se na festival, kde mám kamarády. Kdo z nich je ale opravdu kamarád? Ten, s nímž jsem strávila celý minulý festival, se do mě pravděpodobně zamiloval a je to mezi námi rozpačité.. K. je příliš dospělá a sebevědomá na to, abych ji nějak extra zajímala já, F... je prostě F. Nikdy nevím, co si o něm myslet..


Unavuju vás svýma malichernýma problémama, že? To už je úděl čtenářů blogů :)

Ještě připojuju 3. den challenge

No jo, tak jste se dočkali ;) můj milovaný Plíhal. Nepředpokládám, že si to někdo z vás pustí, ale za pokus to stálo :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tannichika tannichika | 6. listopadu 2014 v 21:01 | Reagovat

tyto problémy znám. Až moc dobře.
Písnička sice není zrovna můj šálek kafe, ale melodie je moc hezká! :-D

2 V. V. | Web | 7. listopadu 2014 v 16:14 | Reagovat

Čauky! :-) Děkuji za pochvalu fotky, opravdu mě to potěšilo :-)
A máš pravdu i s těmi Vánoci, všechno už je teď moc "eméérika" a mě to nebaví :-D

Máš pěkný a zajímavý blog :-)

3 Miss No Strong Miss No Strong | E-mail | Web | 7. listopadu 2014 v 19:38 | Reagovat

Jen nás unavuj, tebou se nechám unavovat moc ráda.
Jestli se ti do té povídky nechce, tak to nedělej. Existuje témat a témat. Samozřejmě, jestli do toho půjdeš, moc ráda si to přečtu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama