iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


Spell of Darkness (2.)

9. listopadu 2014 v 16:41 | *WeirdUfo* |  Spell of darkness
Nepřítomně jsem přebírala oblečení ve skříni. Dnes ráno jsem se vzbudila s přesvědčením, že to všechno byl jen sen. Pak jsem se podívala na svůj Facebookový profil a našla několik vzkazů od svých spolužáků.

Mrcho. Doktoři říkají, že to byla infekce, ale všichni víme, žes jí něco provedla.

Nechápu, jak jsi to mohla udělat!

jednou se ti to vimstí . ublížilas mylé holce , ale tebe všichni nenávydí!!!
A další a další. Takže to je pravda. Musím s tím něco udělat. Musím za ní zajít, všechno jí vysvětlit a omluvit se. Musím.. ze všeho nejdřív se musím obléknout. Vzala jsem si černé tričko a riflovou sukni. Dnes jsem nechtěla být příliš výrazná. Čím míň lidí si mě všimne, tím míň uslyším urážek a nadávek. Bože! Co jsme to zase vyvedly. Je to horší, než jsem si představovala.
Můj plán s nevýrazným oblečením stejně nevyšel. Ve chvíli, kdy jsem vešla do třídy všichni jen vykulili oči a začali si něco šeptat. Raději mě ani nezajímalo, co o mně říkají. Se skloněnou hlavou jsem došla až do poslední lavice, která bývala prázdná. Teď to bude místo pro nulu. Místo pro mě.
Pak přišla Ann. Naše pohledy se setkaly a v tu chvíli jsem pochopila, že když jsem ublížila já jí, tak teď udělá všechno pro to, aby ublížila ona mně. A pořádně si to vychutná.
Ne, Alison, ozval se mi v hlavě hlas. Vyděsilo mě to. Ten hlas odněkud znám, slyšela jsem ho včera. Ležela jsem v mechu a on mně tolik pomohl. Alespoň myslím. Zničíš ji dřív, než si vůbec stihne rozmyslet, co ti provede.
To je samozřejmé, pomyslela jsem si. Proč ne? Tím, jak na mě ostatní poštvala, vyhlásila válku. Může za to sama. Nikdy neměla porušit ten kruh, pak by se jistě nic nestalo. Oplatila jsem jí nenávistný pohled a vytáhla z tašky knížku. Konkrétně Krásné zlo od Rebeccy James. Změnila jsem názor na hlavní hrdinku, je až příliš přecitlivělá.
Celé vyučování jsem si četla. A za osm hodin se mnou nikdo nepromluvil ani slovo, jen jsem na sobě cítila pohledy spolužáků. Ani jednou jsem se na ně nepodívala.
Doma jsem jen houkla na mámu a zamkla se do svého pokoje. Zatáhla jsem závěsy, zapálila svíčku a meditovala. Jen chvíli. Musím se to naučit, abych dokázala i astrálně cestovat. Astrální projekce je totiž součástí plánu k zničení Anheline.
Zhluboka jsem se nadechla a začala se postupně uvolňovat. Soustředila jsem svou energii na každou částečku svého těla, až jsem se cítila úplně volná, jako bych mohla vzlétnout. Všechny moje myšlenky zůstaly za silnou stěnou z krásných věcí. Meditace byla jediná věc, která mi teď mohla pomoct.
Asi po deseti minutách jsem se pomalu probudila. Cítila jsem se jako vyměněná a silnější. Teď už jen uskutečnit svůj plán.
Napsala jsem do vyhledávače adresu svých oblíbených stránek o magii. Neměla jsem v plánu Ann ublížit hned. Pár dní počkám, teď jsou na řadě její kamarádky. Začnou ji nenávidět, ani nebudou vědět proč. Budou mi v podstatě pomáhat, protože ji začnou ničit svými prostředky, které jsou občas stejně hrozivé, jako síla magie. Počkám do západu slunce, kdy je energie nejsilnější. Pak-
Vyrušilo mě zaklepání na dveře. Máma. Co tady zase chce?
"Alis, pojď dolů," přikázala mi přes zavřené dveře. Dobře ví, jak moc nenávidím oslovení "Alis".
Protočila jsem panenky a sešla dolů do obýváku. Čekala jsem, že máma bude chtít vědět, jak jsem se měla ve škole nebo si povídat o klucích jako obvykle. O to víc mě překvapilo, když jsem na sedačce vedle mámy uviděla jakousi pohlednou paní. Usmála se na mě a podala mi ruku.
"Ahoj, Lisso, já jsem Jasmine. Jasmine Wintermoonová," její úsměv se ještě rozšířil a já se nezmohla ani na slovo. Není možné, aby nám na pohovce seděla žena, jejíž jméno jsme s Ann našly před týdnem na pohřební listině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám Spell of Darkness??

Ano. 62.5% (5)
Ne. 25% (2)
Ujde to. 12.5% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama