iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii
iiiiiiii


o
o
p


Můj šálek čaje

16. listopadu 2015 v 20:15 | *WeirdUfo* |  Deníček
Věděli jste, že Roibos není čaj? Že se zelený čaj zalévá 80 stupńovou vodou a oolong 90? Že černého čaje můžete klidně nasypat o něco víc a správně vylouhovaný má červenohnědou barvu? Že když zelený čaj necháte louhovat moc dlouho získá jakousi matně nažloutlou barvu?
Popravdě - já ne.
Ale za tento víkend jsem to všechno zjistila. Jela jsem se spolužačkou na jednu úžasnou akci do čajovny. A užila jsem si to, i když jsem nestihla ani jeden program. A taky moc spát.
Konečně vím, čeho se dělá masala. A pokud jste ji nikdy neměli, tak se okamžitě zvedněte a navštivte nejbližší čajovnu, jelikož nic tak dobrého jako masala jste určitě nikdy nepili :P (dobře, najdou se i tací, kterým masala nechutná, ale jistě jste si všimli, že já mezi ně nepatřím).
Navíc čím častěji trávím čas s lidmi z našeho studentského klubu, tím jsem šťastnější. Zjišťuji, že existují i lidé, kteří mě mají rádi, kteří se míní přethnout, aby mě rosemáli, a když se jim to povede, vypadají spokojeně. Opravdu někdo takový je. Dlouho jsem si myslela, že ne.

Neustále mě něco vytáčí a já se pokouším zůstat v klidu. Jenže občas se mi to prostě neděří. Obzvláště to, když někdo má na starost JEDNU JEDINOU VĚC, kterou NEZAŘÍDÍ a ještě je pak na mě HNUSNEJ, akedyž ho požádám, aby aspoň sehnal jiný lidi, když tihle nemůžou. Opravdu se pak cítím jako idiot. Máme teď celkem hodně práce s plánováním jedné akce pro naše sekundány (7. třída, vzpomeňte si, jací jste byli puberťáci, kterým všechno připadalo "trapný"). No a slečna Ufo si na sebe pochopitelně vzala hoodně práce, takže nestíhá. Zrovna teď bych měla vyrábět pro děti kartičky a vymýšlet krátkou, ale výstižnou přednášku o zdravovědě a nějakých těch dalších věcech.
Jsem celkem časově vytížená a kupodivu mi to tak vyhovuje. Čím víc máte práce, tím míň času vám zbývá na sebelítost.

Dneska jsem začala s nákupem pro Ježíška. Budu letos dárky převážně vyrábět a potřebuju na to hodně věcí (btw. neví někdo, kde sehnat nizoučký skleničky s víčkem?). Budu dělat peeling, balzám na rty, svíčku a ještě nějakou blbůstku :3 Moc se na to těším! :)

A ještě k tý fotce úúplně nahoře - mám vlastní hrnek na kafe s nápisem " I♥ coffee I ♥ tea", ale asi to moc nejde přečít. Fotka vyjadřuje můj vztah k podzimu - zabubat se do svetru (kterej je v pozadí a boužel nejde vidět), uvařit něco teplýho, zapálit svíčku a relaxovat :3

Takže mi držte palce, abych nikdo nezadusila matračkou.
Mějte se krásně!

- *WeirdUfo*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama